Opis
Poza powyższymi właściwościami pomaga w neutralizowaniu nieprzyjemnego zapachu w klatce.
Stosowanie polega na zmieszaniu niewielkich ilości produktu razem z trocinami czy innymi ściółkami i wyłożyć dno lokum Twojego pupila.
6.64 zł
9 w magazynie
Najniższa cena ( 15 grudnia, 2025 ): 6.64 złPoza powyższymi właściwościami pomaga w neutralizowaniu nieprzyjemnego zapachu w klatce.
Stosowanie polega na zmieszaniu niewielkich ilości produktu razem z trocinami czy innymi ściółkami i wyłożyć dno lokum Twojego pupila.
| Waga | 0.055 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3.5 × 8 × 13 cm |
| EAN (GTIN) | 5907587664470 |
| Kod producenta | RUMIANKOWY DODATEK DO ŚCIÓŁEK 50g HERBAL PETS |
| Marka | Herbal Pets |
| Nazwa handlowa | RUMIANKOWY DODATEK DO ŚCIÓŁEK 50g HERBAL PETS |
| Rodzaj karmy | przysmaki |
| Typ | mieszanka |
| Waga | 0.05 |
| Karmy specjalne | karma uniwersalna |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Rodzaj zwierzęcia | chomik, koszatniczka, królik, mysz, myszoskoczek, świnka morska, szczur, szynszyla, wiewiórka |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy dodatkowe | bez cukru, bezzbożowe, przysmaki naturalne |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.05 |
| Producent |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.