Opis
miSianko Jarnickie z mięta 600g
Sianko Jarnickie z terenów Węgrowa.
Pochodzi z ekologicznych upraw, z ziemi o wysokiej klasie i jakości, bogatej w składniki mineralne i odżywcze.
Siano jest podstawowym elementem diety królików oraz gryzoni.
14.24 zł
Brak w magazynie
Sianko Jarnickie z terenów Węgrowa.
Pochodzi z ekologicznych upraw, z ziemi o wysokiej klasie i jakości, bogatej w składniki mineralne i odżywcze.
Siano jest podstawowym elementem diety królików oraz gryzoni.
| Waga | 0.60 kg |
|---|---|
| EAN (GTIN) | 5908226689540 |
| Kod producenta | jarnickie z mięta 600g |
| Marka | inna, Gospodarstwo Rolne Jarnice |
| Nazwa handlowa | SIANKO JARNICKIE ŁĄKOWE Z MIĘTA 600g |
| Rodzaj karmy | przysmaki |
| Typ | siano |
| Waga | 0.6 |
| Karmy specjalne | karma uniwersalna |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Rodzaj zwierzęcia | chomik, koszatniczka, królik, mysz, myszoskoczek, świnka morska, szczur, szynszyla, wiewiórka |
| Cechy dodatkowe | bez cukru, przysmaki naturalne, z witaminami |
| Producent |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.