Opis
Analiza: włókno surowe 15,30%
Przeznaczenie: króliki i gryzonie
Opakowanie: 60 g
9.02 zł
Brak w magazynie
Analiza: włókno surowe 15,30%
Przeznaczenie: króliki i gryzonie
Opakowanie: 60 g
| Waga | 0.074 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 12 × 13 cm |
| EAN (GTIN) | 5904730460675 |
| Kod producenta | STOKROTKA 60g TIVO KWIAT STOKROTKI |
| Marka | Tivo |
| Nazwa handlowa | STOKROTKA 60g TIVO KWIAT STOKROTKI |
| Rodzaj karmy | przysmaki |
| Typ | zioła |
| Waga | 0.06 |
| Karmy specjalne | karma uniwersalna |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Rodzaj zwierzęcia | chomik, koszatniczka, królik, mysz, myszoskoczek, świnka morska, szczur, szynszyla, wiewiórka |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy dodatkowe | bez cukru, bezzbożowe, przysmaki naturalne, z prebiotykiem, z witaminami |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.074 |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Producent |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.