Opis
KORZEŃ CYKORII TIVO 300G
Korzeń cykorii pomaga w ścieraniu zębów, zawiera inuline, która jest naturalnym probiotykiem i korzystnie wpływa na przyswajanie pokarmu i trawienie.
23.27 zł
2 w magazynie
Najniższa cena ( 18 lipca, 2025 ): 23.27 złKorzeń cykorii pomaga w ścieraniu zębów, zawiera inuline, która jest naturalnym probiotykiem i korzystnie wpływa na przyswajanie pokarmu i trawienie.
| Waga | 0.3 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | Tivo korzeń cykorii XXl 300g duża paczka |
| Marka | Tivo |
| Waga produktu | 0.3 |
| Nazwa handlowa | Tivo korzeń cykorii XXl 300g duża paczka korzenia dla gryzoni i królika |
| Rodzaj karmy | przysmaki |
| Typ | przysmaki warzywne |
| Karmy specjalne | karma uniwersalna |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Gatunek zwierzęcia | chomik, koszatniczka, królik, mysz, myszoskoczek, świnka morska, szczur, szynszyla, wiewiórka |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy dodatkowe | bez cukru, bezzbożowe, przysmaki naturalne, z kwasami omega 3 i omega 6, z prebiotykiem, z witaminami |
| EAN | 5904717230451 |
| Producent |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.