Opis
=TIVO SPECJAŁ ZIELARZA 1kg MIESZANA PODSTAWOWA ZIÓŁ 1000g GRYZOŃ I KRÓLIK
- Kod producenta: 5904717230352

45.59 zł
76 w magazynie
Najniższa cena ( 2 kwietnia, 2026 ): 44.64 zł
| Waga | 0.6 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5904717230352 |
| Kod producenta | TIVO SPECJAŁ ZIELARZA 0,5kg MIESZANA PODSTAWO |
| Marka | Tivo |
| Waga produktu | 0.5 |
| Nazwa handlowa | Specjał Zielarza Tivo 1kg – mieszanka podstawowa ziół |
| Rodzaj karmy | karma |
| Typ | mieszanka |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Rodzaj zwierzęcia | chomik, koszatniczka, królik, mysz, myszoskoczek, świnka morska, szczur, szynszyla |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Cechy dodatkowe | bez cukru, bezzbożowe, przysmaki naturalne, z prebiotykiem, z witaminami |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.6 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.