Opis

22.79 zł
61 w magazynie
Najniższa cena ( 7 stycznia, 2026 ): 22.79 zł
| Waga | 0.300 kg |
|---|---|
| EAN (GTIN) | 5904717230154 |
| Kod producenta | KORZEŃ MNISZKA LEKARSKIEGO XXL 300g TIVO |
| Marka | Tivo |
| Nazwa handlowa | KORZEŃ MNISZKA LEKARSKIEGO XXL 300g TIVO |
| Rodzaj karmy | przysmaki |
| Typ | gryzaki |
| Waga | 0.3 |
| Karmy specjalne | karma uniwersalna |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Rodzaj zwierzęcia | chomik, koszatniczka, królik, mysz, myszoskoczek, świnka morska, szczur, szynszyla, wiewiórka |
| Cechy dodatkowe | bez cukru, bezzbożowe, przysmaki naturalne, z prebiotykiem, z witaminami |
| Producent |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.